UCONN
Canzis Echols (Kingsbury/Lady Mambas) – 2016 Best of Preps
Emily Evans (Southaven/Lady Mambas) – 2017
Gabrielle Morgan (Southaven/Lady Mambas) – 2016
Erica Jones (Southaven/Lady Mambas) – 2017
Christina Nichols (Millington/Lady Mambas/Silver Foxes) – 2020
Quential Battle  (TN Prep Academy/Lady Mambas) – 2017
Dontrecia Johnson (Overton/Lady Magic) – 2017
Zaire Hicks (Desoto Central/Lady Mambas) – 2017
Emma Bowman  (Munford/Lady Mambas) – 2018
Tierra Clements (ICCS/War Eagles) – 2020

Jerhonise Rollins (Cordova/Lady Mambas) – 2016
Tyeniesha Metcalf (Southaven/Lady Mambas) – 2018
Tanniesha Metcalf (Southaven/Lady Mambas) – 2018
Taylor Lattimore (Arlington/Lady Mambas) – 2018  Best of Preps
Laurissa Campbell (Blytheville (AR/Lady Mambas/Future Stars) – 2019
Kealy Wilson (Desoto Central/Lady Mambas) – 2018
Toni Green (Bolton/Lady Mambas) – 2019
Taylor Robinson (MASE/Lady Mambas) – 2019
MaKayla Harley (White Station/Memphis Lady Thunder) – 2021
Nya Jeffery (Marion) – 2021

TENNESSEE
Alexis Taylor (Collierville/TN Flight) – 2018
Jada Taylor (Collierville/TN Flight) – 2018
Taylor Young (Collierville) – 2021
Qelsi Kelly (Cordova/Lady Mambas) – 2018
Akeria James (Craigmont/Lady Mambas) – 2019
Carria Smith (Germantown/Lady Eagles) – 2018
Lindsey Vaughn (MHEA) – 2018
Brittni Moore (White Station/Memphis Elite) – 2018
Destiny Shaw (Collierville) – 2018
Tyshianna Turner (Rivercrest (AR)) – 2020

DAYTON
Macee Horner (Collierville) – 2018
Trinity Farmer (Collierville/TN Glory) – 2018
Kerrigan Braxton (Hutchison/Team Penny) – 2019
Karlynn Woods (Germantown) – 2018
Destiney Amaefula (Collierville/Comets) 2019
Zipporah Davis (Snowden/Team Impact/Memphis Elite/War Eagles) – 2020
Amaya Selmon (Power Center/Memphis Elite/Lady Wildcats) – 2020
Shaela Gardner (Houston/Memphis Elite) – 2017
Jazsmyn Thornton (Craigmont/Lady Heat) – 2016
Khyla Jeffery (Marion) – 2019

FLORIDA STATE
Myah Taylor (Olive Branch/Alabama Southern Starz) – 2017  MS Gatorade POY, Best Of Preps POY, MS Dandy Dozen
Mahogany Vaught  (Olive Branch/Team Penny) – 2018 MGBB 30/40 Club, Best of Preps
Taylor Woodhouse
(Colonial/Future Stars) – 2021
Chrishona Reddix (Olive Branch) – 2016
Alyssa Greer (Hernando/Team Rage) – 2020
Rachel Greer (Hernando/Team Rage) – 2018
Marika Owens (Briarcrest/TN Flight) – 2019
Johnna Jones (Munford/Lady All Stars) – 2017
Kyla Taylor (Munford) -2016
Mariah Houston (Craigmont/Lady Mambas) – 2019

MARYLAND
Shannon Sharp (Houston/Memphis Dream) – 2017
Jayla Hemingway (Houston/TN Flight) – 2019
Kelsey Trice (Houston/Team Slink) – 2018
Tamia Jones (White Station/Memphis Dream) – 2017
Zakyia Head (Cordova/Memphis Dream) – 2017
LaDerykah Rockett (Catholic/War Eagles) – 2021
Jamiah Thomas (Germantown/Team Dez) – 2020
Daisha Jiles (ECS) – 2016
Madelyn Anguiano (Bartlett/Memphis Eagles) – 2018
Dallas Hullett (Olive Branch) – 2017

NOTRE DAME
Tori Robinson (Harding Academy) – 2016
Callie Stubbs (Harding Academy) – 2016
Valecia Harris  (Harding Academy/Lady Mambas) – 2016
Alyssa Williams (St. Francis/Team Journey) – 2020
Bionka Massie (FACS/Team Dez) – 2017 Best of Preps
Tieriney Echols
(MAHS/Team Des) – 2020
Tyler Garner (Bolton/Team Des) – 2019
Alyssa Wells (Conway (AR)) – 2017
Ashtyn Baker (Northpoint/Memphis Elite) – 2017 Best of Preps
Starlissa Simmons
(Truman (AR)/Lady Hawgs) – 2017

SOUTH CAROLINA
Gazmyne Herndon (Douglass/TN Glory) – 2016 Best of Preps, MGBB 30/40 Club
Antonika Jones (Douglass) -2019
Marquera Carnes (Douglass) – 2017 – Best of Preps
Kyla Mason
(White Station/Future Stars) – 2021
Anandi Farrell (Schilling Farms/Future Stars) – 2021
Dejah M Montgomery (White Station/Memphis Elite) – 2016
Gigi Lewis (MHEA/Lady Magic) – 2018
Sade’ Hudson (Trezevant/Team Dez) – 2018
Zuri Dunlap (Hernando/Desoto Flames) – 2019
Ellie Adkisson (Gateway Christian/Lady Mambas) – 2019

Schedule:

August 22: – Exhibition Week
9:15am –  Notre Dame vs Dayton
10:15am –  Maryland vs Baylor
11:15am – UCONN vs Tennessee
12:15pm – Florida State vs South Carolina

Advertisements